Komunikaty grupy Motylki

BAL KARNAWAŁOWY

8 lutego odbędzie się w naszym przedszkolu BAL KARNAWAŁOWY. W tym roku dzieci mogą wybrać strój dowolny z jednym zastrzeżeniem – proszę nie przebierać dzieci za postaci tzw. CZARNE CHARAKTERY oraz prosimy również, aby dzieci nie miały żadnych atrybutów walki (miecze, szable, łuki, pistolety itp.)

Tego dnia będzie również sesja zdjęciowa. Zapisy na zdjęcia u wychowawczyni.

Msza Przedszkolna

W najbliższą niedzielę o 14.00 w SMBF będzie Msza Święta przedszkolna w intencji naszych kochanych DZIADKÓW – o potrzebne łaski dla żyjących i o radość wieczną, dla tych, co już odeszli. Serdecznie zapraszamy wszystkich Kochany Dziadków i Babcie na wspólną modlitwę.

Ponieważ z powodu zaostrzonego rygoru sanitarnego nie możemy zaprosić Babć i Dziadków do przedszkola, dzieci przygotowują niespodzianki dla nich. Mamy nadzieję, że sprawimy im tym radość. Będą one gotowe po 24 stycznia 🙂

JASEŁKA

W tym roku odbędzie się I PRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD JASEŁEK.

W dniach 21-22 grudnia dzieci z wszystkich grup będą występowały dla siebie nawzajem. Planujemy nagrać te występy dla Was kochani Rodzice.

W środę natomiast w grupach będziemy mieć uroczysty wigilijny obiad. Tego dnia prosimy o świąteczne ubranie dla dzieci.

PRZERWA ŚWIATECZNA

Drodzy Rodzice

Przerwa świąteczna w przedszkolu będzie trwała od 24 grudnia 2020 do 3 stycznia 2021. Spotykamy się więc w poniedziałek 4 stycznia.

6 stycznia będziemy świętować Uroczystość Objawienia Pańskiego nazywaną Świętem Trzech Króli. Tego dnia przedszkole jest zamknięte zgodnie z polskim ustawodawstwem.

Na ostatnie dni adwentowego oczekiwania i świąteczne przygotowania życzę zdrowia i spokoju.

Lampa na wirusy

DRODZY RODZICE

W OSTATNICH DNIACH S. DYREKTOR ZAKUPIŁA DO NASZEGO PRZEDSZKOLA LAMPĘ, KTÓRA, WYKORZYSTUJĄC PROMIENIE ULTRAFIOLETOWE, POMOŻE NAM ZADBAĆ O OCZYSZCZENIE NASZYCH SAL PRZEDSZKOLNYCH I ZABAWEK Z BAKTERII I WIRUSÓW.  WIĘCJ INFORMACJI NA TEMAT LAMPY ZNALEŹĆ MOŻNA NA STRONIE PRODUCENTA

(link kryje się  ↓↓↓)

Lampy na Wirusy

ZACHĘCAMY DO WPŁACENIA CEGIEŁKI NA SPŁATĘ TEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA – DOBROWOLNĄ KWOTĘ MOŻNA PRZELAĆ NA KONTO PRZEDSZKOLA Z DOPISKIEM „LAMPA NA WIRUSY”

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE 🙂

RÓŻANIEC O POKÓJ NA ŚWIECIE

DRODZY RODZICE 

W PONIEDZIAŁEK PO ŚNIADANIU JEDZIEMY DO SMBF NA KRZEPTÓWKACH NA MODLITWĘ RÓŻAŃCOWĄ W RAMACH COROCZNEJ AKCJI

„milion dzieci modli się o pokój na świecie”.

TEGO DNIA ŚNIADANIE BĘDZIE O GODZ. 8.20. BARDZO PROSZE O PRZYPROWADZENIE DZIECI DO GODZ. 8.15. 

ZDROWIE DZIECI

DRODZY RODZICE

PRZYPOMINAMY, ŻE ZGODNIE ZE STATUTEM PRZEDSZKOLA, REGULAMINEM ORAZ OBOWIĄZUJĄCYMI OBECNIE PROCEDURAMI DO PRZEDSZKOLA PRZYPROWADZAĆ NALEŻY WYŁĄCZNIE DZIECKO ZDROWE.

DZIECI Z KATAREM BĘDĄ ODSYŁANE DO DOMU W TRYBIE PILNYM.

KALENDARZ 2021

JESIENNA SESJA ZDJĘCIOWA

DO KALENDARZA ZAPLANOWANA JEST NA 26 PAŹDZIERNIKA.  ZGŁOSZENIA PRZYJMUJE WYCHOWAWCA

(również większą ilość kalendarzy można zamówić od razu 🙂