LISTOPAD

W TYM MIESIĄCU WRAZ Z CAŁĄ SPOŁECZNOŚCIĄ PRZEDSZKOLNĄ ŚWIĘTOWALIŚMY 103 ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. NA ZAKOŃCZENIE AKADEMII WSPÓLNIE ODŚPIEWALIŚMY HYMN NARODOWY. JAK DOBRZE ŻYĆ I MIESZKAĆ W WOLNEJ OJCZYŹNIE!

W LISTOPADZIE POZNAWALIŚMY RÓWNIEŻ PRACĘ WETERYNARZA. OPOWIADALIŚMY O NASZYCH DOMOWYCH ULUBIEŃCACH I DZIELILIŚMY SIĘ DOŚWIADCZENIAMI, JAK NAJLEPIEJ SIĘ O NICH TROSZCZYĆ.

PAŹDZIERNIK

W TYM PIĘKNYM JESIENNYM MIESIĄCU ODWIEDZILIŚMY MUZEUM TPN, ABY BLIŻEJ POZNAĆ ŚRODOWISKO TATR, ROŚLINNOŚC I ZWIERZĘTA ZAMIESZKUJĄCE NASZ GÓRY ORAZ ICH ZWYCZAJE PRZED ZBLIŻAJĄCA SIE ZIMĄ.

OPRÓCZ INNYCH AKTYWNOŚCI DUŻO CZASU POŚWIĘCILIŚMY TEMATYCE MISYJNEJ. W TYM ROKU POZNAWALIŚMY BLIŻEJ KONTYNENT AMERYKI PN. ODWIEDZILIŚMY PARK EDUKACJI GLOBALNEJ I UCZESTNICZYLIŚMY W WARSZTATACH PT. „W INDIAŃSKIEJ WIOSCE”, A TAKŻE ZWIEDZALIŚMY WIOSKI ŚWIATA.

NA ZAJĘCIACH RÓWNIEŻ POZNAWALIŚMY  ŻYCIE INDIAN ORAZ  ZDOBYWALIŚMY INDIAŃSKIE SPRAWNOŚCI I KAŻDY OTRZYMAŁ NOWE, INDIAŃSKIE IMIĘ I WŁASNY PIÓROPUSZ.

NA ZAKOŃCZENIE OPOWIEDZIELIŚMY WSZYSTKIM PRZEDSZKOLAKOM, NA CZYM POLEGA PRACA MISJONARZY NA ŚWIECIE I JAK MY, MAŁE DZIECI, MOŻEMY POMAGAĆ KOLEGOM I KOLEŻANKOM W KRAJACH MISYJNYCH.

NIE ZABRAKŁO, JAK ZAWSZE W PAŹDZIERNIKU, MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ, A SZCZEGÓLNIE TEJ W SANKTUARIUM, GDY WRAZ Z INNYMI DZIEĆMI NA ŚWIECIE PROSILIŚMY O POKÓJ NA ŚWIECIE

WRZESIEŃ

SOWY W KUCHNI CZYLI PIECZEMY MARCHEWKOWE CIASTO – JESIENNY RARYTAS

JESIENNE BARWY DOOKOŁA, DARY Z LASU I OGRODU

ŻEGNAMY I WSPOMINAMY LATO I WAKACJE

Witamy w nowym roku przedszkolnym 2021/2022.

Dla nas 🦉🦉🦉🦉🦉 to rok wyjątkowy, bo ostatni w przedszkolu.

Mamy zamiar dobrze wykorzystać każdy dzień na zabawę, naukę i rozwijanie swoich umiejętności.

Tak wyglądał nasz pierwszy dzień w ZERÓWCE