Komunikaty grupy Żabki

INFORMACJE Z ZEBRANIA 05.06:

 • Organizacja na kolejny rok przedszkolny: w grupie będzie 23 dzieci, p.Agnieszka Chyc – Myrmuła będzie wychowawcą, p. Dagmara zostaje jako pomoc nauczyciela wraz z p.Renatką o ile organ prowadzący nie zadecyduje inaczej. Grupa będzie w sali „Motylków”, jest to druga co do wielkości sala w przedszkolu, ale grupa będzie nosić nazwę „Biedronki”
 • zajęcia dodatkowe pozostają te same co w tym roku – j. angielski, gimnastyka i zajęcia rytmiczno-taneczne z p.Rafałem, katecheza z jedną z sióstr
 • do zajęć dodatkowych dojdzie jeszcze taniec góralski z p.Pawłem
 • jako, że to już będą 4-latki i bardzo dobrze zorganizowana, jednolita grupa to będzie więcej możliwości wycieczek po okolicy. Proszę o informację do p.Agnieszki jeśli, ktoś z Państwa wykonuje ciekawy zawód lub też ma dojścia do osoby, z którą można by się umówić w celu bliższego zapoznania z zawodem
 • KSIĄŻKI – cykl 4-latek z TRAMPOLINY wydawnictwa PWN, wyprawka 4-latka kosztuje 90zł (obejmuje ona karty pracy, książkę, wyprawkę plastyczną, karty obserwacji dziecka), 15zł katechizm oraz 150zł materiały plastyczne – razem 255zł.
 • Kończę już obserwacje postępów dzieci, dlatego jeśli ktoś jest zainteresowany, chciałby porozmawiać o postępach swojego dziecka to proszę o informacje, a na pewno dogadamy jakiś dogodny termin.
 • Prosimy o podpisane ręczniczki z zawieszką, ponieważ niektóre ręczniczki są mało charakterystyczne i czasami ciężko nam dojść do kogo należy dany ręcznik, zwłaszcza jak spadnie z haczyka. Również prosimy, aby nie zapominać o czapkach na głowę, dopóki słońce nas rozpieszcza i dopisuje.
 • Zakończenie roku w naszej grupie zostało przełożone na godz. 12 na 18 czerwca ze względu na ospę i inne przeziębienia które nam przerzedziły grupę. W zależności od pogody zakończenie odbędzie się na scenie lub w naszej sali.
 • Zakończenia roku w innych grupach zaczynają się już od 14 czerwca (piątek) i trwają do 19 czerwca (środa przed Bożym Ciałem), odbywają się one średnio ok. godz. 13 dlatego proszę wziąć pod uwagę możliwości parkingowe oraz, że jeśli pogoda będzie ładna to dzieci i rodzice będą zebrani na dolnym parkingu, gdzie nie można będzie parkować, dopiero na spokojnie od godz. 15 będzie teren czysty.
 • Ruszyły zapisy na wakacje. Przypominam, że zapisy są wiążące i nie będzie odliczeń od nieobecności we wrześniu, osoby nie chodzące w wakacje, a kontynuujące pobyt w przedszkolu płacą opłatę stałą wynoszącą 170zł.
 • W wakacje, ze względu na okres urlopowy i ogólne sprzątanie przedszkola (np. wyparzanie zabawek), będą GRUPY ŁĄCZONE. Grupy młodsze (my i Pszczółki) w naszej obecnej sali, starsze grupy na górze.
 • Jak co roku mamy tydzień adaptacyjny od 24 do 28 czerwca. W miarę możliwości prosimy aby dzieci chodzące do przedszkola w tym tygodniu odbierać przed 15.00, oczywiście jeśli to się nie uda, przedszkole jest normalnie otwarte do godziny 16 i jeśli będzie ładna pogoda to będziemy na placu zabaw, a jeśli będzie padać to grupy będą się musiały zebrać w sali Motylków, ponieważ od 15 sala Żabek i Pszczółek będzie zajęta pod adaptację.

Dorota Pabin