GALERIA

Comments are closed

 

Przed Świetami Wielkanocnymi dzieci z grupy „Sówek” przygotowały dla nas Misterium. A w Niedzielę Palmową uczestniczyliśmy w Mszy Świętej w Sanktuarium MBF na Krzeptówkach. Modliliśmy się o łaskę żywej wiary w naszych rodzinach i o głębokie przeżycie Świąt Wielkanocnych.

Msza Święta w Sanktuarium MBF na Krzeptówkach w intencji o zdrowie dla nas i naszych rodzin 🙏🏼

 

Teatr Eden pokazał nam, że warto sprawiać drugiej osobie „Niespodzianki od serca” 💝Dziękujemy za mile spędzony czas 😊🎭

W dniu 29 stycznia wspominamy naszą patronkę przedszkola bł. Bolesławę Lament. Z tej okazji odbyła się Msza Święta w przedszkolnej kaplicy 😇

Msza Święta przedszkolna w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w intencji za Babcie i Dziadków, o łaski i Błogosławieństwo dla nich, a dla zmarłych o radość wieczną 🙏🏼

 

Teatrzyk Bajka z przedstawieniem pt.: „Calineczka” 🙂

 

 

Msza Święta przedszkolna w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. W listopadzie modliliśmy się w intencji za zmarłych z naszych rodzin oraz o głębokie przeżycie dla nas czasu adwentu.

 

Akademia z okazji Narodowego Świata Niepodległości w wykonaniu grupy 5 – latków.

Podczas Tygodnia Misyjnego został zorganizowany rodzinny konkurs plastyczny pt. „Mój misyjny przyjaciel”. Nagrody dla zwycięzców i uczestników były rozdane w niedzielę (25.10) po Mszy Świętej w Sanktuarium na Krzeptówkach.

W niedzielę na Mszy Świętej Misyjnej zakończyliśmy Tydzień Misyjny. Dzieci były ubrane w stroje misyjne, uczestniczyły w procesji z darami na wzór afrykański i przy ołtarzu, wspólnie z księdzem odmówiły modlitwę”Ojcze Nasz”.

Od 19 do 25 października w przedszkolu obchodziliśmy Tydzień Misyjny. Każda grupa poznawała inny kontynent, a na koniec tygodnia przedstawiała go przed całą społecznością przedszkolną.

Grupa 2,5 – latków – Antarktyda

Grupa 3 – latków – Australia

Grupa 4 – latków – Afryka

Grupa 5 – latków – Azja

Grupa 6 – latków – Ameryka

Teatr Eden w naszym przedszkolu. Lubimy kiedy do nas przyjeżdzają, śmiechu jest wtedy co niemiara! 😀